Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Setna firma w parku

2011-12-09

Setna firma w parku

Krakowski Park Technologiczny wydał kolejne zezwolenie na prowadzenie działalności w SSE.

Wydano 100. zezwolenie na prowadzenie działalności w krakowskiej SSE. Otrzymała je firma Capita Polska, która zobowiązała się do poniesienia nakładów inwestycyjnych w wysokości ponad 4,5 mln zł i zatrudnienia co najniej 450 osób. Projekt inwestycyjny będzie realizowany w podstrefie Kraków-Śródmieście.

Zgoda na rozpoczęcie działalności spółki Capita została oficjalnie przekazana 7 grudnia, podczas spotkania inwestorów. W uroczystości udział wzięli m.in.: przedstawiciele Zarządu Krakowskiego Parku Technologicznego, wojewoda małopolski, marszałek województwa oraz osoby z 12 firm, które rozpoczęły działalność na terenie SSE w 2011 r.

Spółka Capita Polska jest częścią Grupy Capita, która od ponad 25 lat realizuje projekty na terenie  Europy, Azji, Afryki oraz Karaibów. W zakresie usług oferuje m.in. wsparcie w zakresie zasobów ludzkich i ochrony zdrowia oraz pomoc finansową, administracyjną i IT.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-12-09

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajemhale i magazyny na sprzedażdomy do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Lwóweckilokale użytkowe na wynajem powiat Sławieńskidomy na sprzedaż gmina Grutadomy na wynajem gmina Kroczycemieszkania na sprzedaż w Sierominodomy na sprzedaż w Krasnemmieszkania na sprzedaż w Dąbrówce

Deweloperzy

);