Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Samorządy muszą zrewidować budżety

2012-03-28

Samorządy muszą zrewidować budżety

Ministerstwo Finansów przedstawiło samorządom terytorialnym plan dochodów z podatku PIT w 2012.

Ministerstwo Finansów poinformowało jednostki samorządu terytorialnego o rocznych kwotach części subwencji ogólnej oraz o rocznych wpłatach, wynikających z ustawy budżetowej na rok 2012, jak również o planowanych udziałach we wpływach z podatku dochodowego od osób fizycznych. Ostateczne dane różnią się od pierwotnie przewidywanych, a to oznacza konieczność nowelizacji budżetów (zmniejszenie inwestycji lub kosztów stałych) przez jednostki samorządów lokalnych na ten rok.

Według danych resortu finansów, zmniejszą się przede wszystkim wpływy z tytuł podatku PIT w gminach, powiatach i województwach. Na takim samym poziomie, w stosunku do planowanych kwot, pozostaną natomiast wpłaty na tzw. janosikowe.

Źródło: KRN.pl | 2012-03-28

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na zamianęlokale użytkowe na wynajemlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciadomy na wynajem powiat Bartoszyckimieszkania na sprzedaż powiat M. Tarnówlokale użytkowe na wynajem gmina Nieborówmieszkania na sprzedaż gmina Czarnocinmieszkania na sprzedaż w Sylczniemieszkania na sprzedaż w Kruszewiemieszkania na sprzedaż w Borkach

Deweloperzy

);