Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Samorząd nie chce przejąć kina

2009-11-09

Samorząd nie chce przejąć kina

Samorządowcy z Ustki nie przejmą od prywatnego właściciela budynku, w którym mieści się kino Delfin.

Samorządowcy z Ustki nie przejmą od prywatnego właściciela budynku, w którym mieści się kino Delfin. Ostateczna decyzja zapadła podczas ostatniej sesji rady miejskiej – donosi „Dziennik Bałtycki”.

Urzędnicy twierdzą, że miasta nie stać na remont i rozbudowę obiektu. Pojawił się bowiem pomysł, aby przenieść do budynku kina Dom Kultury z ulicy Kosynierów – czytamy. Właściciel kina, Ireneusz Góralczyk, zwrócił się do samorządowców z Ustki i zaproponował zamianę gruntów i obiektów. Początkowo urzędnicy z zapałem podchodzili do pomysłu, ale w końcu zrezygnowali z niego z powodu zbyt małej dotacji unijnej.
 
Negatywnie do sprawy odniosła się też architekt miejska, która uważa, że budynek kina nie nadaje się na dom kultury. Sam Góralczyk powiedział jedynie, że kino w okresie zimowym nie będzie funkcjonowało, bo koszt jego utrzymania jest większy niż dochody ze sprzedanych biletów. Kino prawdopodobnie uruchomione zostanie ponownie dopiero przed sezonem letnim – podaje gazeta.
 

 

 

Źródło: „Dziennik Bałtycki” 9.11.2009 | 2009-11-09

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na wynajemkamienice na wynajeminne nieruchomości do kupieniadomy na wynajem powiat Szydłowieckilokale użytkowe na sprzedaż powiat Janowskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Urszulinlokale użytkowe na sprzedaż gmina Ustrzyki Dolnedomy na sprzedaż w Ostródziedomy na sprzedaż w Marysiniedomy na wynajem w Starych Gardzienicach

Deweloperzy

);