Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Samochody do podziemi

2012-02-03

Samochody do podziemi

W Krakowie powstały plany budowy trzech parkingów podziemnych w centrum miasta.

Brak miejsc parkingowych w centrum skłania władze Krakowa do budowy parkingów podziemnych. Powstały już plany budowy 3 takich parkingów: pod Placem Biskupim, pod skrzyżowaniem al. Focha z al. 3 Maja (przed gmachem Muzeum Narodowego), a także w rejonie dawnej kawiarni Olimpijka, czyli pod placem przy skrzyżowaniu ulic Wielopole, Dietla i Starowiślnej.

Wszystkie te inwestycje mają zostać zrealizowane w ramach modelu Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, a łączny ich koszt to prawie 84 mln zł.

Źródło: KRN.pl | 2012-02-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na zamianęmieszkania do kupieniadomy do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat Wąbrzeskimieszkania na wynajem powiat Tarnogórskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Doruchówmieszkania na wynajem gmina Stromiecmieszkania na sprzedaż w Buchałowicachmieszkania na sprzedaż w Nowym Bugajumieszkania na sprzedaż w Toruniu

Deweloperzy

);