Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Sąd rośnie

2011-05-01

Sąd rośnie

Gmach Sądu Okręgowego przy ul. Skłodowskiej w Białymstoku może zostać rozbudowany.

Gmach Sądu Okręgowego przy ul. Skłodowskiej w Białymstoku będzie rozbudowany. Pozwolenie na budowę może zostać wydane dopiero po uzyskaniu decyzji lokalizacyjnej, nad którą trwają już prace w magistracie - informuje „Gazeta Wyborcza”.

Jak podaje Donat Kuczyński, szef departamentu architektury w magistracie, inwestycja będzie polegać na przedłużeniu jednego ze skrzydeł oraz dobudowie łącznika między skrzydłem od ul. Legionowej a głównym gmachem. Zostanie również rozbudowane wejście na zapleczu sądu.

Budynek pochodzi z lat 50. XX wieku i został zaprojektowany przez Lecha Kadłubowskiego. Andrzej Nowakowski, wojewódzki konserwator zabytków, rozważał wpisanie gmachu do rejestru zabytków. Jego zdaniem planowana inwestycja jest dopuszczalna, gdyż nie zmienia głównej bryły sądu – podaje „Gazeta Wyborcza”.

Źródło: „Gazeta Wyborcza”, 25.04.2011 | 2011-05-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na wynajemdziałki na wynajeminne nieruchomości na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Tarnówdomy na sprzedaż powiat Miechowskidomy na sprzedaż gmina Gozdowodomy na wynajem gmina Sokołów Podlaskimieszkania na wynajem w Kisielicachmieszkania na wynajem w Szczepankachdomy na sprzedaż w Wylazłów

Deweloperzy

);