Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Są przetargi, będą remonty

2012-02-01

Są przetargi, będą remonty

W bieżącym roku rozpoczną się remonty kolejnych krakowskich ulic. ZIKiT ogłosił w styczniu kilka przetargów.

W bieżącym roku rozpocznie się remont kolejnych krakowskich ulic. Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu ogłosił w styczniu kilka przetargów. Do końca sierpnia bieżącego roku ma się zakończyć gruntowa przebudowa ul. Filipa. Planowane prace obejmą m.in. przebudowę nawierzchni drogi, wymianę nawierzchni chodników, a także przebudowę oświetlenia na całej długości ulicy.

Na czerwiec zaplanowano zakończenie remontu ul. Sewera – tu wymieniona zostanie m.in. jezdnia i chodniki, a także przebudowana zostanie sieć gazowa. Dodatkowo na koniec września przewidziano zakończenie remontów na ulicach Łany, Homolacsa oraz Balickiej. Wyremontowana zostanie również ul. Prosta na odcinku od ul. Wielickiej do Popławskiego.

Źródło: KRN.pl | 2012-02-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciahale i magazyny do kupieniadomy poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajem powiat Żagańskilokale użytkowe na wynajem powiat Włodawskimieszkania na wynajem gmina Lipskmieszkania na sprzedaż gmina Grzegorzewmieszkania na sprzedaż w Jaskółkachmieszkania na wynajem w Kucharachmieszkania na wynajem w Kamionka Średnia

Deweloperzy

);