Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Rynki nieruchomości w lutym

2010-03-17

Rynki nieruchomości w lutym

Lutowe dane o pozwoleniach na budowę i rozpoczętych budowach w Ameryce nie wypadły gorzej od oczekiwań.

Lutowe dane o pozwoleniach na budowę i rozpoczętych budowach w Ameryce nie wypadły gorzej od oczekiwań, ale w obu przypadkach odnotowaliśmy regres względem pierwszego miesiąca tego roku – podaje „Home Broker Daily".

Z jednej strony, można to tłumaczyć srogą zimą, z drugiej strony, takie dane wpisują się w ogólną tendencję, w której nie widać wyraźnej poprawy aktywności na pierwotnym rynku nieruchomości w USA. Tym samym gospodarka nie uzyskuje wsparcia z tej strony. Na kondycji rynku pierwotnego w największym stopniu waży duża liczba zajęć domów w USA przez banki, co w efekcie zwiększa potem podaż na rynku wtórnym i wywiera presję na ceny.
 
Na krajowym rynku wydarzeniem dnia będzie lutowa produkcja budowlano-montażowa. Na jej poziomie wciąż będą ciążyć trudne warunki pogodowe, więc nadal nie będą do końca miarodajne. W styczniu wyrównana sezonowo produkcja budowlano-montażowa zmniejszyła się o 2,8 proc. w skali roku – informuje „Home Broker Daily".
 
 

Źródło: „Home Broker Daily" 17.03.2010 | 2010-03-17

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na zamianęgaraże do kupieniadomy na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat Łańcuckimieszkania na sprzedaż powiat Oleśnickilokale użytkowe na sprzedaż gmina Borne Sulinowodomy na sprzedaż gmina Horodłomieszkania na sprzedaż w Weremieniudomy na wynajem w Brodzięciniedomy na sprzedaż w Mężeninie

Deweloperzy

);