Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Rynek powierzchni biurowych prosperuje dobrze

2010-04-12

Rynek powierzchni biurowych prosperuje dobrze

Prognozy dotyczące rynku powierzchni biurowych są dobre dzięki dużym najemcom, którzy poszukują nowych powierzchni po rozsądnych cenach.

Prognozy dotyczące rynku powierzchni biurowych są dobre dzięki dużym najemcom, którzy poszukują nowych powierzchni po rozsądnych cenach – informuje firma DTZ.
 
Rynek powierzchni biurowych, w porównaniu do innych sektorów nieruchomości komercyjnych prosperuje dobrze, a prognozy wyglądają pozytywnie dzięki dużym najemcom, którzy poszukują nowych powierzchni po rozsądnych cenach. Ostatnie kilka miesięcy przyniosło okresową zmianę poziomu czynszów oraz powolny, ale systematyczny wzrost popytu na powierzchnie biurową. Powyższa sytuacja oznacza bardzo prawdopodobną poprawę na rynku powierzchni biurowych w Warszawie w latach 2011-2012, pod warunkiem dalszego wzrostu gospodarczego – czytamy.

W ostatnich kilku miesiącach rozpoczęto realizację niewielu nowych projektów biurowych, co jest odzwierciedleniem spadku koniunktury gospodarczej na świecie – dodaje DTZ. Całkowita powierzchnia biurowa oddana do użytku w 2010 będzie znacznie mniejsza w porównaniu z latami ubiegłymi i wyniesie jedynie 192 000 m kw. Plany deweloperów na rok 2011 obejmują dostarczenie na rynek 300 000 m kw. powierzchni biurowej, aczkolwiek realistyczny scenariusz to realizacja około 190 000-200 000 m kw. Główne lokalizacje, gdzie powstanie najwięcej nowej powierzchni biurowej pozostają bez zmian i są to: Mokotów, Al. Jerozolimskie oraz Śródmieście – przypomina DTZ.

 

Źródło: Dtz.pl 4.04.2010 | 2010-04-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy do kupieniagaraże na wynajemlokale użytkowe na wynajemdomy na wynajem powiat M. Słupsklokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Skierniewicelokale użytkowe na wynajem gmina Brodymieszkania na wynajem gmina Wola Uhruskamieszkania na sprzedaż w Konarzynachdomy na sprzedaż w Łętowniimieszkania na wynajem w Połchowie

Deweloperzy

);