Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Ruszyły konsultacje w sprawie spalarni

2009-11-18

Ruszyły konsultacje w sprawie spalarni

W poniedziałek 16 listopada w gminie Czerwonak ruszyły konsultacje społeczne, które mają na celu poznanie zdania mieszkańców na temat budowy spalarni przy elektrociepłowni Karolin.

Jak donosi portal Epoznan.pl, w poniedziałek 16 listopada w gminie Czerwonak ruszyły konsultacje społeczne, które mają na celu poznanie zdania mieszkańców na temat budowy spalarni przy elektrociepłowni Karolin.

Mieszkańcy mają wypełniać ankiety dotyczące budowy spalarni. W formularzu znalazły się trzy warianty do wyboru: zgoda na budowę, niezgoda bądź zgoda, ale z uwzględnieniem usprawnienia systemu komunikacji między gminą a Poznaniem – podaje portal.

Jak czytamy dalej, wyznaczono miejsca, gdzie będzie można oddać swój głos, jednakże mieszkańcy już zapowiedzieli protesty przed urzędem miasta. Chcą oni złożyć na ręce prezydenta petycję dotyczącą zmiany lokalizacji zakładu.

 

Źródło: Epoznan.pl 17.11.2009 | 2009-11-18

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianęmieszkania na zamianęhale i magazyny na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Trzebnickidomy na sprzedaż powiat Malborskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Gostyńlokale użytkowe na wynajem gmina Kołobrzegmieszkania na wynajem w Luboczudomy na sprzedaż w Gązwadomy na sprzedaż w Sucha

Deweloperzy

);