Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Ruszyła budowa Stadionu Narodowego

2009-08-07

Ruszyła budowa Stadionu Narodowego

Po czterech tygodniach ciszy, które dzielą nas od podpisania kontraktu z wykonawcą, ruszyła budowa Stadionu Narodowego.

Po czterech tygodniach ciszy, które upłynęły od podpisania kontraktu z wykonawcą, ruszyła budowa Stadionu Narodowego. Na miejscu pracuje 600 robotników i 14 żurawi. Niecka dawnego Stadionu Dziesięciolecia wygląda jak korona. Obecnie kładzie się fundamenty – czytamy w serwisie „Wyborcza.pl”.

Główny majster budowy, Peter Rozumny, wcześniej kierował budową stadionu Allianz Arena oraz stadionów w Dubaju i Singapurze. W wywiadzie dla serwisu stwierdza on, iż w porównaniu z poprzednimi budowami, Stadion Narodowy, odznacza się nietypową geometrią konstrukcji.
 
Obok stadionu stanie dwukondygnacyjny parking podziemny. Nie podjęto jeszcze decyzji, czy jego budowa rozpocznie się na początku, czy też na koniec całej budowy – informuje „Wyborcza.pl”.

Źródło: „Wyborcza.pl”, 03.08.2009 r. | 2009-08-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajemlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciadomy na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat M. Świętochłowicelokale użytkowe na wynajem powiat Żagańskimieszkania na sprzedaż gmina Kamień Pomorskimieszkania na wynajem gmina Dąbrowa Chełmińskadomy na wynajem w Bąkowiedomy na wynajem w Dąbrowa-Kaskachdomy na wynajem w Szczepankowie

Deweloperzy

);