Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Ruszył GIP Starter

2012-01-24

Ruszył GIP Starter

23 stycznia odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby inkubatora przedsiębiorczości.

23 stycznia w Gdańsku odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER, zlokalizowanej przy ul. Lęborskiej.

W wydarzeniu organizowanym przez Gdańską Fundację Przedsiębiorczości udział wzięli m.in. przedstawiciele lokalnych władz, trójmiejskiego biznesu, uczelni oraz instytucji publicznych. Podczas uroczystości zaprezentowano wirtualny spacer po budynku i dokonano symbolicznego otwarcia inkubatora. Po zakończeniu części oficjalnej wszyscy goście zostali zaproszeni już do realnego zwiedzenia budynku.

Misją GIP STARTER jest wspieranie firm do trzeciego roku ich działalności. Gdański Inkubator jest oazą dla lokalnych firm. Tutaj mają stworzone dogodne warunki, aby okrzepnąć i urosnąć w siłę – powiedziała Małgorzata Jasnoch, Prezes Gdańskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2012-01-24

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajemhale i magazyny na wynajemhale i magazyny do kupieniamieszkania na wynajem powiat Płońskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Gnieźnieńskidomy na wynajem gmina Goniądzmieszkania na sprzedaż gmina Czarna Białostockamieszkania na sprzedaż w Nowosiółkachmieszkania na sprzedaż w Węgierkachdomy na sprzedaż w Topoli

Deweloperzy

);