Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Ruszył GIP Starter

2012-01-24

Ruszył GIP Starter

23 stycznia odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby inkubatora przedsiębiorczości.

23 stycznia w Gdańsku odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER, zlokalizowanej przy ul. Lęborskiej.

W wydarzeniu organizowanym przez Gdańską Fundację Przedsiębiorczości udział wzięli m.in. przedstawiciele lokalnych władz, trójmiejskiego biznesu, uczelni oraz instytucji publicznych. Podczas uroczystości zaprezentowano wirtualny spacer po budynku i dokonano symbolicznego otwarcia inkubatora. Po zakończeniu części oficjalnej wszyscy goście zostali zaproszeni już do realnego zwiedzenia budynku.

Misją GIP STARTER jest wspieranie firm do trzeciego roku ich działalności. Gdański Inkubator jest oazą dla lokalnych firm. Tutaj mają stworzone dogodne warunki, aby okrzepnąć i urosnąć w siłę – powiedziała Małgorzata Jasnoch, Prezes Gdańskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2012-01-24

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianękamienice poszukiwane do wynajęciamieszkania poszukiwane do wynajęciadomy na wynajem powiat Siemiatyckimieszkania na wynajem powiat Mińskidomy na wynajem gmina Kraśniklokale użytkowe na wynajem gmina Brokdomy na wynajem w Pokrzywnicydomy na wynajem w Nowincemieszkania na wynajem w Trzebieradzu

Deweloperzy

);