Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Ruszył cykl konferencji Innovative Poland

2011-06-01

Ruszył cykl konferencji Innovative Poland

Zielone biura w zielonych biurowcach w Centrum Nauki Kopernik.

We wtorek, 31 maja 2011 roku, odbyła się konferencja pod hasłem Zielone biura w zielonych biurowcach. Była to pierwsza konferencja, która rozpoczęła nowy cykl organizowany przez wydawcę anglojęzycznego magazynu The Warsaw Voice.

Konferencja skierowana jest do osób i firm, które interesują się nowoczesnymi technologiami i szeroko rozumianą ekologią i chcą wprowadzać ekologiczne innowacje na polski rynek nieruchomości biurowych i komercyjnych.

Wśród prelegentów znaleźli się specjaliści różnych dziedzin. Goście dyskutowali o wszystkim, co wiąże się z ekologicznym budownictwem. Poruszone zostały kwestie projektowania i odpowiedniego wyposażenia zielonych wnętrz oraz opłacalności wprowadzania ekologicznych rozwiązań. Omówiono stosowane w Polsce formy certyfikacji ekologicznej budynków, w tym certyfikaty BREEAM i LEED oraz narzędzia Green Rating. Poruszona została również kwestia programów wspierających zielone budownictwo, możliwość uzyskania dotacji unijnych, zrównoważony rozwój rynku nieruchomości i przyszłość zielonego budownictwa w Polsce.

 

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-06-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajemlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciadomy poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Sosnowiecdomy na wynajem powiat Włodawskidomy na sprzedaż gmina Ruda-Hutamieszkania na wynajem gmina Chojnówmieszkania na sprzedaż w Łuczynowiedomy na wynajem w Mójczydomy na sprzedaż w Chrzanowie

Deweloperzy

);