Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Rusza budowa Malta House

2012-01-02

Rusza budowa Malta House

Skanska rozpoczyna realizację pierwszego w Poznaniu biurowca z certyfikatem LEED.

Skanska Property Poland otrzymała pozwolenie na budowę Malta House – pierwszego biurowca w Poznaniu. W liczącym 5 kondygnacji budynku, całkowita powierzchnia najmu wynosić będzie 15,7 tys. m kw.

Malta House zlokalizowana będzie w centrum Poznania, bezpośrednio nad brzegiem jeziora Malta. Wyróżnik biurowca ma stanowić zielony dach z widokiem na zbiornik wodny i ogród urządzony w patio. Obiekt będzie pierwszym budynkiem biurowym w Poznaniu posiadającym certyfikację środowiskową LEED. Projekt uzyskał już precertyfikację LEED na poziomie platynowym.

Projekt architektoniczny budynku, którego generalnym wykonawcą będzie Skanska SA, przygotowała pracownia Pentagram Architekci. Zgodnie z przyjętym harmonogramem, budowa ma rozpocząć się jeszcze w styczniu. Zakończenie prac zaplanowano na III kw. 2013 r.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2012-01-02

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na wynajemkamienice poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe poszukiwane do wynajęciadomy na wynajem powiat Gdańskidomy na sprzedaż powiat M. Suwałkilokale użytkowe na wynajem gmina Kotladomy na wynajem gmina Jodłownikmieszkania na sprzedaż w Popowiedomy na sprzedaż w Góralachdomy na sprzedaż w Wilkowie

Deweloperzy

);