Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Ruch się rozbudowuje

2011-11-17

Ruch się rozbudowuje

Jeden z czołowych kolporterów prasy wynajął w ostatnim czasie łącznie ponad 24 tys. m kw. magazynów i biur.

Ruch SA – jeden z czołowych kolporterów prasy wynajął w ostatnim czasie łącznie ponad 24 tys. m kw.

Za pośrednictwem firmy doradczej Colliers International, Ruch stał się najemcą lokali w stołecznym Annopol Logistic Park (10 tys. m kw. powierzchni magazynowej i 2 tys. m kw. biurowej), mysłowickim Panattoni Park (6,5 tys. m kw. magazynów) oraz zlokalizowanym w Modlniczce Cracow Airport Logistic Centre (5,85 m kw. powierzchni logistycznej). Czynnikiem decydującym o wyborze tych lokalizacji była bliskość głównych węzłów komunikacyjnych.

Założony w 1918 r. Ruch ma obecnie 40 proc. udział w rynku. W ramach swojej działalności firma zajmuje się dostarczaniem prasy do ponad 26 tys. punktów, zarządzaniem siecią sprzedaży detalicznej oraz obsługą klientów detalicznych.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-11-17

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażkamienice poszukiwane do wynajęciadziałki na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Myślenickimieszkania na wynajem powiat Giżyckilokale użytkowe na sprzedaż gmina M. Siemianowice Śląskiemieszkania na sprzedaż gmina Mirczemieszkania na sprzedaż w Smolęciniedomy na wynajem w Ostromęckudomy na wynajem w Głogowej

Deweloperzy

);