Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Rozwój polskich metropolii

2012-04-23

Rozwój polskich metropolii

Samorządowcy z całej Polski i przedstawiciele władzy uczestniczyli w konferencji naukowo-samorządowej „Polskie Metropolie – dokonania i kierunki rozwoju”.

W dniach 19-20 kwietnia w Poznaniu odbyła się konferencja naukowo-samorządowa „Polskie Metropolie - dokonania i kierunki rozwoju”, którą uroczyście otworzył Prezydent Miasta, Ryszard Grobelny. Program konferencji obejmował cztery bloki tematyczne: rozwój metropolii w świetle narodowych dokumentów strategicznych, budowanie metropolii – polityka państwa a perspektywa europejska, budowanie metropolii – działania samorządów. Z kolei w ramach czwartego bloku tematycznego odbyło się otwarte posiedzenie Rady Stowarzyszenia „Metropolia Poznań”. Celem konferencji było odpowiedzenie na pytania o współprace obszarów metropolitalnych, poprawę jakości życia m.in. dotycząca komunikacji miejskiej, gospodarki odpadami oraz o potencjał turystyczny.

W konferencji uczestniczyli samorządowcy z całej Polski oraz przedstawiciele środowiska naukowego, Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji oraz Ministerstwa Rozwoju Regionalnego.

Źródło: KRN.pl | 2012-04-23

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na sprzedażkamienice poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na wynajem powiat M. Chorzówdomy na sprzedaż powiat Strzelińskimieszkania na wynajem gmina Brzezinydomy na sprzedaż gmina Pieńskmieszkania na wynajem w Napoleonowiemieszkania na sprzedaż w Międzylesiumieszkania na sprzedaż w Lebiedziewie

Deweloperzy

);