Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Rozpoczęcie budowy Andersii

2010-04-09

Rozpoczęcie budowy Andersii

W centrum Poznania na placu Andersa ruszyła realizacja projektu Andersia Business Center. Prace budowlane rozpoczęły się w podziemiach.

W centrum Poznania na placu Andersa ruszyła realizacja projektu Andersia Business Center. Prace budowlane rozpoczęły się w podziemiach – informuje „Głos Wielkopolski”.

Jest to trzeci etap robót związanych z powstawaniem kompleksu. Obok biurowca Andersia (ABC) w tej części miasta górują budynki Poznań Financial Center (PFC), Andersia&Tower oraz Novotel Centrum Poznań.
 
Andersia będzie najniższa spośród tych budynków. Będzie to nowoczesny biurowiec z pięcioma kondygnacjami nadziemnymi i dwiema podziemnymi – parking podziemny ze 170 miejscami postojowymi, o powierzchni 14,5 m kw. Jak czytamy dalej, pomiędzy budynkami (PFC, Andersia&Tower oraz ABC) powstanie pasaż miejski, który – oświetlony i zagospodarowany – będzie tworzył przejście między budynkami do placu wewnętrznego. Inwestycję szacuje się na około 33 mln euro.
 
Obecnie wybrano wykonawcę parkingu podziemnego, który powinien być gotowy do października tego roku. Budowa części nadziemnej ma rozpocząć się, gdy deweloper znajdzie odpowiednią liczbę najemców na biura. Inwestor, Von der Heyden Group, ma w swych planach również projekt Andersia Silver – wieżowca o wysokości 116 m. Będzie to ostatnia faza zabudowy placu Andersa – dodaje gazeta.
 

 

Źródło: „Głos Wielkopolski” 3.04.2010 | 2010-04-09

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice poszukiwane do wynajęciahale i magazyny do kupienialokale użytkowe do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Gdańskidomy na sprzedaż powiat M. Łomżalokale użytkowe na wynajem gmina Czyżewlokale użytkowe na wynajem gmina Krzywczadomy na wynajem w Pruszewcumieszkania na wynajem w Nowej Wsidomy na wynajem w Ojrzanów-Towarzystwie

Deweloperzy

);