Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Rozbudowa terminalu lotniczego we Wrocławiu

2009-01-16

Rozbudowa terminalu lotniczego we Wrocławiu

Wrocławskie lotnisko czeka rozbudowa. Za 2 lata ma powstać nowoczesny terminal oraz kolejne pasy startowe i podziemny parking.

Wrocławskie lotnisko czeka rozbudowa. Za 2 lata ma powstać nowoczesny terminal oraz kolejne pasy startowe i podziemny parking – podaje „Gazeta Wrocławska”.

Projekt opracowali architekci z firmy JSK. Charakterystycznym elementem będzie dach terminalu w postaci falujących płatów – czytamy dalej. Obiekt od strony podjazdu będzie liczył blisko 200 metrów długości. Rozwinięta ma być również strefa usługowa. Powstaną liczne kafejki, restauracje, sale konferencyjne oraz galeria handlowa. Rozbudowana zostanie też infrastruktura lotniska, dzięki czemu zwiększy się przepustowość. Prace rozpoczną się wiosną, zakończenie inwestycji planowane jest zaś na 2011 r.– informuje dziennik. Ma ona kosztować wrocławski Urząd Miasta 400 mln zł.

 

Źródło: „Gazeta Wrocławska” 9.01.2008 | 2009-01-16

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki do kupieniahale i magazyny na wynajemmieszkania do kupieniadomy na sprzedaż powiat Tatrzańskidomy na sprzedaż powiat Włodawskidomy na wynajem gmina Miedziana Góramieszkania na wynajem gmina Pątnówdomy na sprzedaż w Woli Żyrakowskiejdomy na sprzedaż w Zalesiedomy na wynajem w Wapnicy

Deweloperzy

);