Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Rozbudowa Służewca

2010-02-01

Rozbudowa Służewca

Totalizator Sportowy planuje wybudować na terenie toru wyścigowego Służewiec dwa hotele, centrum handlowe i rozrywki, park wodny oraz halę sportową na 15 tysięcy widzów.

Totalizator Sportowy planuje wybudować na terenie toru wyścigowego Służewiec dwa hotele, centrum handlowe i rozrywki, park wodny oraz halę sportową na 15 tysięcy widzów – donosi „Życie Warszawy”.

Planowana inwestycja pochłonie setki milionów złotych, dlatego bez dofinansowania władz miejskich i rządu nie dojdzie do skutku. Rozbudowanie obiektu o hotele, centrum handlowe i obiekty rekreacyjne pozwoliłoby na niezależność finansową obiektu, gdyż utrzymanie go jedynie z wyścigów nie jest możliwe – czytamy dalej.
 
W planie została uwzględniona również renowacja zabytkowych trybun, których projekt pochodzi z 1983 r. oraz stajni, które remontowane były jeszcze w 1940 r. przez Wermacht – przypomina „Życie Warszawy”.
 
 
 

 

Źródło: „Życie Warszawy” 1.02.2010 | 2010-02-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania do kupieniamieszkania na wynajemmieszkania poszukiwane do wynajęciadomy na wynajem powiat Limanowskidomy na wynajem powiat Gorlickilokale użytkowe na wynajem gmina Sławnodomy na sprzedaż gmina Borzytuchomdomy na sprzedaż w Jeżowiedomy na sprzedaż w Tomczycachdomy na sprzedaż w Dąbie

Deweloperzy

);