Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Rozbudowa Parku Technologicznego

2010-01-11

Rozbudowa Parku Technologicznego

Wrocławski Park Technologiczny, składający się obecnie z trzech budynków: Alfy, Bety oraz Gammy, powiększy się o dwa nowe.

Wrocławski Park Technologiczny, składający się obecnie z trzech budynków: Alfy, Bety oraz Gammy, powiększy się o dwa nowe budynki tworzące kompleks biurowo-laboratoryjny Innopolis Wrocław. Projekt, warty około 110 mln zł, w znacznej części zostanie sfinansowany ze środków unijnych – podaje „Puls Biznesu”.

Obecnie budynki Parku Technologicznego stanowią siedzibę dla 100 firm, a wiele nowych przedsiębiorców chciałoby właśnie tutaj prowadzić swoją działalność. Park Technologiczny umożliwia bowiem firmom korzystanie ze specjalistycznego sprzętu laboratoryjno-technologicznego, zapewnia również dostęp do sal konferencyjnych. Na obszarze Parku prowadzą swoją działalność również firmy inkubowane, które objęte są specjalną pomocą na początku swej działalności – czytamy.
 
 

 

Źródło: Pb.pl 7.01.2010 | 2010-01-11

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na sprzedażgaraże na sprzedażdomy na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat Wejherowskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Sanockidomy na wynajem gmina Radzanówmieszkania na wynajem gmina Miliczdomy na wynajem w Krościnie Wielkiejmieszkania na sprzedaż w Falęciniedomy na sprzedaż w Czemlewie

Deweloperzy

);