Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Rozbudowa Parku Technologicznego

2010-01-11

Rozbudowa Parku Technologicznego

Wrocławski Park Technologiczny, składający się obecnie z trzech budynków: Alfy, Bety oraz Gammy, powiększy się o dwa nowe.

Wrocławski Park Technologiczny, składający się obecnie z trzech budynków: Alfy, Bety oraz Gammy, powiększy się o dwa nowe budynki tworzące kompleks biurowo-laboratoryjny Innopolis Wrocław. Projekt, warty około 110 mln zł, w znacznej części zostanie sfinansowany ze środków unijnych – podaje „Puls Biznesu”.

Obecnie budynki Parku Technologicznego stanowią siedzibę dla 100 firm, a wiele nowych przedsiębiorców chciałoby właśnie tutaj prowadzić swoją działalność. Park Technologiczny umożliwia bowiem firmom korzystanie ze specjalistycznego sprzętu laboratoryjno-technologicznego, zapewnia również dostęp do sal konferencyjnych. Na obszarze Parku prowadzą swoją działalność również firmy inkubowane, które objęte są specjalną pomocą na początku swej działalności – czytamy.
 
 

 

Źródło: Pb.pl 7.01.2010 | 2010-01-11

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęciahale i magazyny na sprzedażdziałki na wynajemdomy na wynajem powiat Jaworskidomy na wynajem powiat Krakowskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Siedliszczelokale użytkowe na wynajem gmina M. Elblągmieszkania na wynajem w Trzebiegoszczydomy na sprzedaż w Dolinkamieszkania na sprzedaż w Wygodzie

Deweloperzy

);