Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Rozbiórka za pasem

2011-11-23

Rozbiórka za pasem

Już w grudniu rozpoczną się prace przy rozbiórce dolnych elementów konstrukcji „szkieletora".

W grudniu rozpoczęta zostanie rozbiórka dolnych elementów konstrukcji krakowskiego „szkieletora". Prace wykona firma GD&K, współwłaściciel budynku. Roboty zostaną zakończone za ok. 5-6 miesięcy.

Według planów inwestorów, po planowanej rozbiórce mają nastąpić prace związane z podwyższeniem konstrukcji z 92 do 102,5 m. Jeszcze w grudniu firma GD&K planuje złożyć wniosek o pozwolenie na budowę, tak aby prace rozpocząć w wakacje 2012 r. Na razie jednak inwestor musi poczekać na wyrok Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego dotyczący zezwalającej na to decyzji WZ, którą zaskarżyło Towarzystwo na Rzecz Ochrony Przyrody. W przypadku uchylenia decyzji WZ przez sąd, inwestycja może zostać czasowo wstrzymana.

Budowa obiektu ma potrwać 16 miesięcy. Koszty inwestycji wyniosą ok. 100 mln euro. Po zakończeniu przedsięwzięcia, „szkieletor" jako kompleks TreiMorfa, będzie oferował luksusowe apartamenty, biura klasy A, przestrzeń wystawienniczą oraz ekskluzywne restauracje.

 

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-11-23

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości do kupienialokale użytkowe na sprzedażkamienice na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Pszczyńskidomy na wynajem powiat Świdwińskimieszkania na sprzedaż gmina Augustówlokale użytkowe na sprzedaż gmina Bobowamieszkania na wynajem w Słupski Młynmieszkania na sprzedaż w Wilkowiemieszkania na sprzedaż w Marcinowie

Deweloperzy

);