Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Royal Wilanów ma pozwolenie na budowę

2011-12-07

Royal Wilanów ma pozwolenie na budowę

Rozpoczęcie budowy zaprojektowanego przez JEMS Architekci biurowca Grupa Capital Park planuje na II kw. 2012 r.

Zlokalizowany w centrum Wilanowa biurowiec Royal Wilanów uzyskał ostateczne pozwolenie na budowę. Inwestor – Grupa Capital Park, rozpoczęcie prac zaplanowała na w II kw. 2012 r.

Liczący 5 kondygnacji biurowiec Royal Wilanów będzie miał łączną powierzchnię najmu wynoszącą 35 tys. m kw., podzieloną między funkcję biurową (28 tys. mkw.) i usługowo-handlową (7 tys. m kw. na parterze).

Projekt architektoniczny powstał w pracowni JEMS Architekci. Za komercjalizację powierzchni handlowej odpowiada firma The Blue Ocean Investment Group.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-12-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na wynajemgaraże na wynajeminne nieruchomości poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedaż powiat Wałbrzyskidomy na wynajem powiat Grodziskimieszkania na wynajem gmina Wiązownadomy na sprzedaż gmina Wierzbnomieszkania na wynajem w Zagórkachdomy na wynajem w Tuliszkowiemieszkania na wynajem w Młodojewo-Kolonia

Deweloperzy

);