Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Royal Wilanów ma pozwolenie na budowę

2011-12-07

Royal Wilanów ma pozwolenie na budowę

Rozpoczęcie budowy zaprojektowanego przez JEMS Architekci biurowca Grupa Capital Park planuje na II kw. 2012 r.

Zlokalizowany w centrum Wilanowa biurowiec Royal Wilanów uzyskał ostateczne pozwolenie na budowę. Inwestor – Grupa Capital Park, rozpoczęcie prac zaplanowała na w II kw. 2012 r.

Liczący 5 kondygnacji biurowiec Royal Wilanów będzie miał łączną powierzchnię najmu wynoszącą 35 tys. m kw., podzieloną między funkcję biurową (28 tys. mkw.) i usługowo-handlową (7 tys. m kw. na parterze).

Projekt architektoniczny powstał w pracowni JEMS Architekci. Za komercjalizację powierzchni handlowej odpowiada firma The Blue Ocean Investment Group.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-12-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażhale i magazyny na sprzedażmieszkania na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat Mławskimieszkania na wynajem powiat M. Świętochłowicedomy na wynajem gmina Mykanówlokale użytkowe na wynajem gmina Jeziorzanymieszkania na wynajem w Gierłachowiemieszkania na wynajem w Gózdkumieszkania na wynajem w Kuroch

Deweloperzy

);