Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Rośnie zainteresowanie funduszami nieruchomości

2006-10-06

Rośnie zainteresowanie funduszami nieruchomości

Rośnie zainteresowanie polskich klientów funduszami nieruchomości, ich aktywa wynoszą obecnie 1,7 mld zł – poinformował w czwartek prezes Analizy Online Grzegorz Raupuk podczas konferencji prasowej Fortis Investments.

Rośnie zainteresowanie polskich klientów funduszami nieruchomości, ich aktywa wynoszą obecnie 1,7 mld zł – poinformował w czwartek prezes Analizy Online Grzegorz Raupuk podczas konferencji prasowej Fortis Investments, czytamy w „Pulsie Biznesu”.

W sumie aktywa funduszy nieruchomości wynoszą w Polsce ok. 2 proc. aktywów wszystkich funduszy – podaje dziennik. W czwartek przedstawiciele Fortis Investments (FI) poinformowali o wprowadzeniu do oferty pierwszego na polskim rynku otwartego funduszu nieruchomości. Do tej pory pięć towarzystw funduszy inwestycyjnych proponowało inwestorom w sumie dziewięć funduszy zamkniętych. W odróżnieniu od inwestycji w fundusze zamknięte, jednostki funduszy otwartych można kupić i przedstawić funduszowi do wykupu w dowolnym momencie. Na polskim rynku mogą pojawić się kolejne 3-4 nowe fundusze nieruchomości, zaś w ciągu roku udział tego typu funduszy w rynku może się podwoić.

Więcej w "Pulsie Biznesu".

Źródło: „Puls Biznesu”, 05.10.2006 | 2006-10-06

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

Prezenter inwestycji

 

 

Super Oferta

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Płaza (woj. Małopolskie) 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajeminne nieruchomości na zamianęhale i magazyny do kupieniadomy na wynajem powiat Gnieźnieńskidomy na sprzedaż powiat M. Łódźmieszkania na sprzedaż gmina Kołbiellokale użytkowe na sprzedaż gmina Barcindomy na sprzedaż w Skoroszowiedomy na wynajem w Jeżewiedomy na wynajem w Chomęciskach Małych

Deweloperzy

);