Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Rośnie wartość tegorocznych kredytów hipotecznych

2006-10-25

Rośnie wartość tegorocznych kredytów hipotecznych

Wartość kredytów hipotecznych udzielanych klientom indywidualnym wzrośnie w 2006 roku do ponad 30 mld zł.

Wartość kredytów hipotecznych udzielanych klientom indywidualnym wzrośnie w 2006 roku do ponad 30 mld zł – informuje Onet.pl Jak czytamy, 19 października Zbigniew Krysiak, przewodniczący komitetu finansowania nieruchomości Związku Banków Polskich, poinformował dziennikarzy, że w połowie roku wartość kredytów hipotecznych wyniosła 16 mld zł. Było ich ponad 100 tysięcy. Na koniec roku kwota tych kredytów prawdopodobnie przekroczy 30 mld zł.

Według przytaczanych przez Onet.pl danych ZBP, łączna wartość udzielonych w 2005 roku kredytów mieszkaniowych wyniosła ponad 24 mld zł, z czego ponad 86 proc. stanowiły kredyty dla klientów indywidualnych.

Źródło: Onet.pl, 19.10.2006 | 2006-10-25

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na wynajemkamienice na sprzedażlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciadomy na wynajem powiat Jaworskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Gostynińskimieszkania na sprzedaż gmina M. Łomżadomy na sprzedaż gmina Gozdnicadomy na sprzedaż w Kostarowcachmieszkania na wynajem w Kawcemieszkania na wynajem w Barzykowie

Deweloperzy

);