Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Rośnie popyt, a razem z nim żądania sprzedających

2007-03-26

Rośnie popyt, a razem z nim żądania sprzedających

Domy cieszą się coraz większym powodzeniem, zwłaszcza te będące jeszcze w trakcie budowy, w stanie surowym lub do wykończenia. W rezultacie ceny niegotowych jeszcze willi, segmentów i bliźniaków pną się w górę.

Domy cieszą się coraz większym powodzeniem, zwłaszcza te będące jeszcze w trakcie budowy, w stanie surowym lub do wykończenia - czytamy na łamach "Rzeczpospolitej". W rezultacie ceny niegotowych jeszcze willi, segmentów i bliźniaków pną się w górę. Zdaniem pośredników to naturalna konsekwencja wzrostu kosztów zakupu działek, robocizny oraz podwyżki cen materiałów budowlanych.

Jak wynika z barometru "Rzeczpospolitej", w ciągu minionych 12 miesięcy domy używane podrożały średnio o 10 proc. W ciągu najbliższego roku prognozy mówią o podwyżce w granicach 11 - 12 proc. Pośrednicy są przekonani, że gdy wiosenny sezon rozpocznie się na dobre, tendencje obserwowane na rynku domów zimą jeszcze się pogłębią - czyli wzrośnie popyt i ceny.

Źródło: "Rzeczpospolita", 26.03.2007 | 2007-03-26

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajemdziałki na wynajemlokale użytkowe do kupieniamieszkania na wynajem powiat Szczycieńskimieszkania na wynajem powiat M. Sosnowiecmieszkania na sprzedaż gmina Kolbuszowadomy na wynajem gmina Pietrowice Wielkiemieszkania na sprzedaż w Nowym Kazanowiemieszkania na sprzedaż w Stojpachdomy na sprzedaż w Stodołach

Deweloperzy

);