Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Rosną stopy procentowe w niektórych państwach

2010-07-06

Rosną stopy procentowe w niektórych państwach

Podwyżki stóp procentowych w niektórych państwach świata niekorzystnie oddziałują na postrzeganie rynków nieruchomości.

Podwyżki stóp procentowych w niektórych państwach świata niekorzystnie oddziałują na postrzeganie rynków nieruchomości – podaje „Home Broker Daily”.

Na postrzeganie rynków nieruchomości na świecie wpływają nie tylko bieżące dane świadczące o jego kondycji, ale również doniesienia związane z sytuacją w branży finansowej oraz decyzjami banków centralnych – przypomina „Home Broker Daily”. W ostatnich dniach utrzymywało się negatywne nastawienie do akcji z branży bankowej. To odzwierciedlenie obaw o jego przyszłość w związku z kłopotami fiskalnymi państw na świece. W przyszłości może to skutkować trudnościami z pozyskiwaniem finansowania dla inwestycji budowlanych.
 
Na podwyżki stóp procentowych w minionym tygodniu zdecydowały się Szwecja oraz Indie. Szczególnie istotne są decyzje podejmowane w tym drugim kraju. Był on wraz z Chinami głównym motorem napędowym ożywienia gospodarczego na świecie. Koszt pieniądza w Indiach podniósł się do 4 proc.
 

Źródło: „Home Broker Daily” 05.07.2010 | 2010-07-06

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupieniadomy na wynajemdomy poszukiwane do wynajęciadomy na sprzedaż powiat Szydłowieckilokale użytkowe na wynajem powiat Strzelińskidomy na sprzedaż gmina Strumieńmieszkania na wynajem gmina Krasnedomy na sprzedaż w Konarachdomy na wynajem w Świeszyniedomy na sprzedaż w Namirowo

Deweloperzy

);