Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Rosjanie wykupują nieruchomości w Londynie

2007-03-09

Rosjanie wykupują nieruchomości w Londynie

Rosjanie, którzy osiedli w Londynie, skupują w tym mieście najdroższe apartamenty i domy.

Rosjanie, którzy osiedli w Londynie, skupują w tym mieście najdroższe apartamenty i domy – można przeczytać w portalu Onet.pl.

Według cytowanej w portalu gazety „Komsomolskaja Prawda" w stolicy Wielkiej Brytanii osiadło już ok. 500 tysięcy Rosjan. Jak czytamy, najbogatsi z tych, którzy przybili do brzegów Tamizy, zarzucili kotwicę w dwóch enklawach połączonych Sloane Street: Belgravia i Knightsbridge. Podobno sami zaczęli nazywać ten rejon "Londyngradem" na wzór Kaliningradu czy Wołgogradu. Mają tu swe posiadłości najbogatsi Rosjanie.

Przedstawiciele londyńskiego rynku nieruchomości mówią, że Rosjanie wypierają z niego dawnych gospodarzy – czytamy dalej – przy czym nie chodzi o Anglików, których zostało niewielu, lecz arabskich szejków i amerykańskich miliarderów, którzy osiadali w eleganckich dzielnicach Londynu w latach 80. i 90.

Źródło: Portal Onet.pl, 05.03.2007 | 2007-03-09

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy do kupieniakamienice na zamianęmieszkania na wynajemdomy na sprzedaż powiat M. Łomżalokale użytkowe na wynajem powiat Bełchatowskimieszkania na sprzedaż gmina Lutowiskalokale użytkowe na sprzedaż gmina Szadekmieszkania na wynajem w Krajkowiedomy na wynajem w Przybiernowiedomy na sprzedaż w Potoku Białym

Deweloperzy

);