Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Rondo w Chorzowie

2011-05-13

Rondo w Chorzowie

Rozpoczęła się budowa ronda w Chorzowie na skrzyżowaniu ulic Żelaznej, Dyrekcyjnej i Szpitalnej.

Rozpoczęła się budowa ronda w Chorzowie na skrzyżowaniu ulic Żelaznej, Dyrekcyjnej i Szpitalnej. Rondo, którego średnica będzie wynosić 28 m, ma usprawnić ruch w kierunku centrum Chorzowa, Rudy Śląskiej oraz autostrady A4. „Dziennik Zachodni” podaje, że koszt budowy to ok. 1,1 mln zł.

Dyrektor Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów, Piotr Wojtała, twierdzi, że przepustowość tzw. „wąskiego gardła Batorego” nie zmieni się, a ruch będzie usprawniony. Rondo ma ułatwić także jazdę w kierunku trzeciej pod względem natężenia ruchu w Chorzowie ulicy Stefana Batorego, która jest często zakorkowana.

Rondo ma się także przyczynić do ograniczenia ruchu samochodów ciężarowych. Jak informuje „Dziennik Zachodni”, zakończenie wszystkich prac przewidziane jest na koniec lipca.

Źródło: „Dziennik Zachodni”, 09.05.2011 | 2011-05-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania do kupieniainne nieruchomości poszukiwane do wynajęciagaraże na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Konińskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Bialskidomy na wynajem gmina Przewózdomy na wynajem gmina Dąbiedomy na sprzedaż w Borówkachmieszkania na sprzedaż w Teodozjowiedomy na wynajem w Piasecznie

Deweloperzy

);