Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Rondo Ofiar Katynia zostanie przebudowane

2009-02-06

Rondo Ofiar Katynia zostanie przebudowane

Skrzyżowanie czterech ulic: Radzikowskiego, Conrada, Armii Krajowej oraz Jasnogórskiej ma nabrać całkiem nowego kształtu.

Skrzyżowanie czterech ulic: Radzikowskiego, Conrada, Armii Krajowej oraz Jasnogórskiej ma nabrać całkiem nowego kształtu – informuje „Gazeta Wyborcza”.

Wydana niedawno decyzja wojewody małopolskiego jest pierwszym krokiem do rozpoczęcia jednej z największych inwestycji w Krakowie. Istniejące rondo poszerzy się o dodatkowe pasy do skrętów. Nad nim zostanie poprowadzona efektowna dwujezdniowa estakada, łącząca dwie pierwsze ulice. Dwie kolejne połączy zaś tunel pod rondem – czytamy w Gazecie. Decyzji został nadany rygor natychmiastowej wykonalności w celu przyspieszenia ukończenia inwestycji. Oznacza to, że wszystkie procedury mogą toczyć się dalej, mimo ewentualnych odwołań w trakcie ich przeprowadzania.
 
Kolejnym etapem przebudowy jest uzyskanie przez miasto Kraków pozwolenia na budowę. Przebudowa ronda powinna zakończyć się w 2011 r. 
 

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Kraków 27.01.2009 | 2009-02-06

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianęinne nieruchomości na wynajemdziałki na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Pruszkowskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Gorzowskidomy na sprzedaż gmina Sulechówmieszkania na sprzedaż gmina Ostrówekmieszkania na wynajem w Wysiołek Luborzyckimieszkania na wynajem w Wilkowiedomy na wynajem w Karsewie

Deweloperzy

);