Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Rewitalizacja krynickiego biurowca

2011-08-04

Rewitalizacja krynickiego biurowca

Biurowiec spółki uzdrowiskowej stał się siedzibą nowoczesnego centrum handlowo-usługowego.

Działania prowadzone przez Romana Kluskę, byłego prezesa Optimusa, rozpoczęły wielką rewitalizację ośrodka turystycznego – informuje „Gazeta Krakowska”. W najbliższym czasie otwarte zostanie nowoczesne centrum biurowo-usługowe, które powstało w wyniku przebudowy zniszczonego biurowca spółki uzdrowiskowej w Krynicy-Zdroju – dodaje dziennik.

W centrum oferowane będą m.in. usługi medyczne i poradnictwo prawne. Inwestor chce dodatkowo podkreślić regionalizm Krynicy poprzez stworzenie w miejscu dawnego biurowca ośrodka, który będzie promował lokalnych rzemieślników, artystów ludowych i producentów regionalnych wyrobów spożywczych. Inwestor zaprzeczył wykorzystaniu budynku celem stworzenia nowych miejsc hotelowych.

Działania, jakie prowadzi Kluska wywołują potrzebę rewitalizacji kolejnych budynków. Samorząd planuje odnowienie deptaka, hotelu „Prezydent” oraz kolejki na Górę Parkową.

Czytaj więcej newsów

Źródło: „Gazeta Krakowska”, 1.08.2011 r. | 2011-08-04

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na zamianędomy na sprzedażlokale użytkowe na wynajemmieszkania na wynajem powiat Kozienickimieszkania na sprzedaż powiat Wałbrzyskidomy na sprzedaż gmina Zawichostmieszkania na sprzedaż gmina Kisielicedomy na wynajem w Wołoskowolidomy na sprzedaż w Józefowiedomy na sprzedaż w Przybysławicach

Deweloperzy

);