Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Rewitalizacja krakowskich Krzemionek

2008-02-21

Rewitalizacja krakowskich Krzemionek

Wielofunkcyjna hala sportowa, kompleks kortów tenisowych, basen sportowy i hotel z zapleczem SPA to pomysły Klubu Sportowego Korona na rewitalizację swoich obiektów przy ul. Parkowej na Krzemionkach Podgórskich.

Wielofunkcyjna hala sportowa, kompleks kortów tenisowych, basen sportowy i hotel z zapleczem SPA to pomysły Klubu Sportowego Korona na rewitalizację swoich obiektów przy ul. Parkowej na Krzemionkach Podgórskich – donosi „Gazeta Krakowska”.

Prezes klubu, Jan Mostowik, zaznaczył, że są to na razie wstępne plany, na które obecnie nie ma pieniędzy. Liczy jednak, że może uda się je pozyskać z budżetu miasta, jeśli projekt na zagospodarowanie Krzemionek spodoba się Radzie Miasta Krakowa – informuje dziennik.

KS Korona zmodernizował już halę, szatnie i recepcję dużego basenu. Obecnie trwa remont małego basenu i jego zaplecza. Na odnowienie czekają jeszcze m.in. sale gimnastyczne, wspinaczkowe i główne hale sportowe – dodaje gazeta.

Źródło: „Gazeta Krakowska” 16.02.2008 | 2008-02-21

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajemmieszkania na wynajemgaraże do kupieniadomy na wynajem powiat Rawskimieszkania na sprzedaż powiat Myśliborskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Biszczamieszkania na wynajem gmina Budrydomy na wynajem w Bujnowiemieszkania na wynajem w Brzuchaczemieszkania na sprzedaż w Gołuchowicach

Deweloperzy

);