Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Remonty mieszkań komunalnych

2012-04-12

Remonty mieszkań komunalnych

Do końca roku, za kwotę 5 mln zł, Gdański Zarząd Nieruchomości Komunalnych wyremontuje w sumie ponad 100 mieszkań.

W 23 gdańskich lokalach komunalnych rozpoczęły się prace remontowe. Do końca roku, za kwotę 5 mln zł, Gdański Zarząd Nieruchomości Komunalnych odnowi w sumie ponad 100 mieszkań. Remontem objęte zostały lokale opróżnione z najemców i przeznaczone pod zasiedlenie.

Trwają również prace rozbiórkowe. Na ich realizację Gdański Zarząd Nieruchomości Komunalnych zarezerwował w budżecie na 2012 r. blisko 800 tys. zł. Do tej pory zdemontowano 9 budynków, w kolejnych 4 prace rozbiórkowe trwają.

Źródło: KRN.pl | 2012-04-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe do kupienialokale użytkowe na sprzedażdomy na wynajemdomy na sprzedaż powiat Jeleniogórskimieszkania na wynajem powiat Kutnowskimieszkania na sprzedaż gmina Bierzwnikmieszkania na sprzedaż gmina Świętajnomieszkania na sprzedaż w Grodziszczedomy na sprzedaż w Bożepolu Królewskimdomy na sprzedaż w Szpitalce

Deweloperzy

);