Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Remont schroniska w Tatrach

2009-09-17

Remont schroniska w Tatrach

Trwają prace przy przebudowie schroniska w Dolinie Pięciu Stawów. Nie powodują one jednak utrudnień w ruchu turystycznym.

Trwają prace przy przebudowie schroniska w Dolinie Pięciu Stawów. Nie powodują one jednak utrudnień w ruchu turystycznym – czytamy w „Dzienniku Polskim”.

Prace odbywaj się w ramach projektu „Zmniejszenie uciążliwości schronisk PTTK w Dolinie Pięciu Stawów Polskich dla środowiska naturalnego Tatrzańskiego Parku Narodowego". Jak podaje dziennik, obecnie trwa przebudowa rurociągu, a w ciągu miesiąca ma zostać zainstalowana turbina. Schronisko ma być ogrzewane kotłami elektrycznymi, a nie jak do tej pory koksem i węglem. Po sezonie rozpocznie się termomodernizacja obiektu. W przyszłym roku zbudowana zostanie zaś biologiczna oczyszczalnia ścieków – dodaje „Dziennik Polski”.
 

Źródło: „Dziennik Polski” 11.09.2009 | 2009-09-17

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażlokale użytkowe na sprzedażmieszkania na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Warszawski zachodnimieszkania na wynajem powiat Białogardzkidomy na sprzedaż gmina Irządzedomy na sprzedaż gmina Stara Białamieszkania na sprzedaż w Kuśliniedomy na sprzedaż w Bzowiedomy na sprzedaż w Wojkowicach

Deweloperzy

);