Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Remont opolskiego dworca

2012-04-17

Remont opolskiego dworca

Modernizacji będą podlegały zarówno eklektyczne budynki ze swoimi zabytkowymi detalami architektonicznymi, jak i ich wnętrza.

Modernizacji będą podlegały nie tylko eklektyczne budynki ze swoimi zabytkowymi detalami architektonicznymi, ale również ich wnętrza. Wymieniona zostanie instalacja elektryczne, stolarka okienna i drzwiowa oraz system monitoringu. Dzięki temu poprawi się bezpieczeństwo w obrębie dworca i jego najbliższego otoczenia – zapewnia Bartłomiej Sarna rzecznik prasowy PKP SA. Co jest niezwykle istotne, budynek stanie się bardziej przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Dzięki wybudowaniu wind zjeżdżających do tunelu znajdującego się pomiędzy budynkiem "Front" i "Wars" osoby o ograniczonej sprawności ruchowej będą mogły sprawniej poruszać się pomiędzy budynkami – tłumaczy Sarna.

Gruntowej zmianie poddany zostanie również niezagospodarowany dotychczas plac przed dworcem, gdzie podróżni będą mogli korzystać z deptaka. Natomiast poprzez wyburzenie budynku dawnej stołówki uda się wygospodarować miejsce na parking. Data zakończenia wszystkich prac nie jest jeszcze znana, zostanie określona bezpośrednio po wyłonieniu wykonawcy, którego będziemy znali już pod koniec maja.

Źródło: KRN.pl | 2012-04-17

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażinne nieruchomości do kupieniadziałki na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Toruńskimieszkania na sprzedaż powiat M. Olsztynmieszkania na wynajem gmina Knurówdomy na sprzedaż gmina Kłodawadomy na sprzedaż w Sadowiedomy na sprzedaż w Rusinowicachmieszkania na wynajem w Nowy Przybysław

Deweloperzy

);