Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Remont na gdyńskim dworcu

2008-04-24

Remont na gdyńskim dworcu

Rozpoczął się pierwszy etap remontu na dworcu Gdynia Główna Osobowa. Zostaną pomalowane ściany, wymienione pokrycie dachu i część stolarki okiennej. Roboty potrwają do końca czerwca – informuje.

Rozpoczął się pierwszy etap remontu na dworcu Gdynia Główna Osobowa. Zostaną pomalowane ściany, wymienione pokrycie dachu i część stolarki okiennej. Roboty potrwają do końca czerwca – informuje „Gazeta Wyborcza”.

W międzyczasie kolej ma przygotować się do drugiego etapu: wymiany trojga wahadłowych drzwi wejściowych i granitowej posadzki – czytamy dalej. Kamienną podłogę ma zastąpić gres, pod warunkiem, że zgodzi się na to wojewódzki konserwator zabytków (przed miesiącem rozpoczęła się procedura wpisu dworca do rejestru zabytków).

Socrealistyczny zespół zabudowań gdyńskiego dworca, którego właścicielem jest PKP Dworce Kolejowe, został oddany do użytku w 1959 r. i od tej pory nie był modernizowany: kolej tłumaczyła się brakiem pieniędzy, a miasto nie może inwestować w obiekt, który nie jest jego własnością. Gdy wreszcie znalazły się fundusze na odnowienie wnętrza budynku, pojawił się inny kłopot: brak chętnych wykonawców. Kolejne przetargi trzeba było unieważniać, bo nie zgłaszała się ani jedna firma – przypomina Gazeta.

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Trójmiasto 15.04.2008 | 2008-04-24

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości do kupieniahale i magazyny do kupieniamieszkania na wynajem powiat Lubańskidomy na wynajem powiat M. Lesznomieszkania na sprzedaż gmina Ustkamieszkania na wynajem gmina Zielonkamieszkania na wynajem w Skrzętla-Rojówcemieszkania na wynajem w Biskupicachmieszkania na sprzedaż w Piecewie

Deweloperzy

);