Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Remont Lotniska Chopina

2011-07-20

Remont Lotniska Chopina

Rozpoczęły się prace remontowe nad nawierzchnią płyty postojowej oraz drogą kołowania.

Lotnisko Chopina obsługuje ponad 40 proc. podróżujących samolotami w kraju, a udział ten wzrasta. W 2011 r. jest o ok. 9 proc. większy niż w roku poprzednim. W związku z tym, że lotnisko jest często wybierane przez podróżujących i znacznie eksploatowane, od dłuższego już czasu wymagało remontu.

W planach jest odnowienie płyty postojowej oraz drogi kołowania (około 38,5 tys. m kw.). Dzięki temu wzrośnie bezpieczeństwo pasażerów. Wyremontowana ma zostać również liniowa kanalizacja deszczowa. Urządzenia oświetlenia nawigacyjnego oraz studnie kanalizacji deszczowej mają zostać zlikwidowane, a na ich miejscu powstanie kanalizacja kablowa oświetlenia nawigacyjnego.

Całe przedsięwzięcie szacuje się na ok. 18 mln zł. Prace potrwają do końca listopada.

Źródło: KRN.pl | 2011-07-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na zamianędomy na sprzedażinne nieruchomości na wynajemdomy na sprzedaż powiat Dąbrowskidomy na wynajem powiat Wolsztyńskidomy na wynajem gmina Wyrykidomy na wynajem gmina Kunówdomy na wynajem w Ciężkiedomy na sprzedaż w Bogaczewiemieszkania na sprzedaż w Osiekach Słupskich

Deweloperzy

);