Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Remont częstochowskiej biblioteki

2011-04-27

Remont częstochowskiej biblioteki

W maju 2011 r. rozpocznie się remont elewacji frontowej Biblioteki Publicznej im. Wł. Biegańskiego w Częstochowie.

W maju 2011 r. rozpocznie się remont elewacji frontowej Biblioteki Publicznej im. Wł. Biegańskiego w Częstochowie. Biblioteka znajduje się w centrum miasta w II Alei. Remont będzie polegał na wymianie okien, ociepleniu frontowej elewacji styropianem, oczyszczeniu okładzin na parterze – donosi „Gazeta Wyborcza”.

Wszystkie prace remontowe muszą zostać zakończone przed 31 października, ponieważ wtedy rozpocznie się modernizacja ulic i chodników w II Alei. Pracownicy biblioteki mają jednak nadzieję, że remont budynku nie zakończy się jedynie na elewacji frontowej, gdyż wewnątrz gmachu również niezbędna jest modernizacja.

Ewa Derda, szefowa biblioteki twierdzi, że remont jest bardzo potrzebny. Według niej ważne jest to, aby budynek biblioteki ładnie wyglądał z zewnątrz. Istotne są również nowe okna, dzięki którym czytelnia będzie bardziej wyciszona. Urząd Miasta w Częstochowie rozstrzyga obecnie przetarg. Najniższa ze złożonych oferta wynosi 191,6 tys. zł – informuje „Gazeta Wyborcza”.

Źródło: „Gazeta Wyborcza”, 18.04.2011 | 2011-04-27

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na wynajemkamienice na sprzedażinne nieruchomości do kupieniadomy na sprzedaż powiat Koszalińskimieszkania na sprzedaż powiat Lubaczowskidomy na wynajem gmina Łagówlokale użytkowe na wynajem gmina Jasionówkamieszkania na wynajem w Rotembarkumieszkania na wynajem w Kościaszyniedomy na sprzedaż w Truskolasach

Deweloperzy

);