Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Rekordowe stawki

2012-01-24

Rekordowe stawki

Na mieszkańców poniemieckich baraków Zarząd Nieruchomości Komunalnych nałożył opłaty czynszowe sięgające kilkuset złotych.

Na mieszkańców baraków zlokalizowanych w Gdańsku przy ul. Cementowej Zarząd Nieruchomości Komunalnych nałożył opłaty czynszowe sięgające 500-700 zł – czytamy w „Dzienniku Bałtyckim”.

Jak podkreślają miejscy urzędnicy, żaden z lokatorów nie złożył wniosku o obniżkę czynszu czy wymianę lokalu na inny. Zamianę lokali proponują już od 2009 r., gdy miasto przejęło obiekty i docelowo przeznaczyło do wysiedlenia. Wtedy lokatorzy zdecydowali, że zostaną tam gdzie mieszkają.

Zniszczone budynki są pozostałościami po niemieckim podobozie KL Stutthof. Obiekty są w katastrofalnym stanie, dopiero trzy miesiące temu podłączone zostały do instalacji wodno-kanalizacyjnej.

Źródło: „Dziennik Bałtycki” | 2012-01-24

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażhale i magazyny na sprzedażinne nieruchomości na wynajemdomy na wynajem powiat Kazimierskidomy na wynajem powiat M. Suwałkilokale użytkowe na sprzedaż gmina Przewornomieszkania na sprzedaż gmina Krokowamieszkania na wynajem w Kamionkach Dużychdomy na sprzedaż w Turowiemieszkania na sprzedaż w Kątach Pierwszych

Deweloperzy

);