Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Rekordowa liczba przejęć amerykańskich domów

2009-05-13

Rekordowa liczba przejęć amerykańskich domów

Liczba zgłoszonych w Stanach Zjednoczonych przejęć nieruchomości przez wierzycieli drugi raz z rzędu osiągnęła rekordowy poziom.

Liczba zgłoszonych w Stanach Zjednoczonych przejęć nieruchomości przez wierzycieli drugi raz z rzędu osiągnęła rekordowy poziom – informuje Gazeta.pl.

Banki są coraz bardziej zdeterminowane w walce z niewypłacalnymi dłużnikami. Jak wynika z danych firmy RealtyTrac Inc, która zbiera informacje o rynku ze wszystkich stanów, w kwietniu wierzyciele przejęli 342 tys. nieruchomości, o 32 procent więcej niż rok wcześniej – czytamy dalej. Kwiecień był drugim z rzędu rekordowym miesiącem. Najwięcej przejęć odnotowano w Kalifornii (96,6 tys.) oraz na Florydzie (64,6 tys.). Ich liczba wzrosła w tych stanach odpowiednio o 42 i 75 proc. w porównaniu z zeszłym rokiem.

Zdaniem analityków rekordowa liczba przejęć to naturalna konsekwencja rosnącego bezrobocia, które według oficjalnych danych Departamentu Pracy sięgnęło już 8,9 procent i jest najwyższe od ponad 25 lat – dodaje portal.

 

Źródło: Gazeta.pl 13.05.2009 | 2009-05-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażdomy poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe do kupieniadomy na wynajem powiat Lubańskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Ełckidomy na sprzedaż gmina Lesznowolamieszkania na sprzedaż gmina Grabowiecdomy na wynajem w Glinkach Mokrychdomy na sprzedaż w Prątnicydomy na sprzedaż w Piaskach

Deweloperzy

);