Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Rekordowa liczba kredytów mieszkaniowych

2006-02-27

Rekordowa liczba kredytów mieszkaniowych

W ubiegłym roku banki przyznały klientom indywidualnym ponad 200 tys. kredytów mieszkaniowych. Ich łączna wartość wyniosła blisko 22,5 mld zł.

Jak poinformował Związek Banków Polskich, w ubiegłym roku banki przyznały klientom indywidualnym ponad 200 tys. kredytów mieszkaniowych. Ich łączna wartość wyniosła blisko 22,5 mld zł. Jest to kwota o 60 proc. większa niż w roku 2004. Wtedy to, z kredytowej oferty banków skorzystało około 150 tys. osób. Jak podkreślają analitycy, tylko część z zaciągniętych kredytów została przeznaczona na zakup bądź budowę mieszkania czy domu. Bardzo korzystna oferta kredytowa spowodowała, że część klientów zdecydowała się zaciągnąć kredyt (na korzystniejszych niż wcześniej warunkach), by spłacić nim poprzednią pożyczkę.

Źródło: „Krakowski Rynek Nieruchomości" nr 5/2006 | 2006-02-27

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na zamianękamienice na wynajemhale i magazyny do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Słupeckilokale użytkowe na wynajem powiat Górowskidomy na wynajem gmina Suszmieszkania na sprzedaż gmina Niechlówdomy na sprzedaż w Kaczliniemieszkania na sprzedaż w Wroniniemieszkania na wynajem w Suminie

Deweloperzy

);