Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Rekordowa liczba kredytów mieszkaniowych

2006-02-27

Rekordowa liczba kredytów mieszkaniowych

W ubiegłym roku banki przyznały klientom indywidualnym ponad 200 tys. kredytów mieszkaniowych. Ich łączna wartość wyniosła blisko 22,5 mld zł.

Jak poinformował Związek Banków Polskich, w ubiegłym roku banki przyznały klientom indywidualnym ponad 200 tys. kredytów mieszkaniowych. Ich łączna wartość wyniosła blisko 22,5 mld zł. Jest to kwota o 60 proc. większa niż w roku 2004. Wtedy to, z kredytowej oferty banków skorzystało około 150 tys. osób. Jak podkreślają analitycy, tylko część z zaciągniętych kredytów została przeznaczona na zakup bądź budowę mieszkania czy domu. Bardzo korzystna oferta kredytowa spowodowała, że część klientów zdecydowała się zaciągnąć kredyt (na korzystniejszych niż wcześniej warunkach), by spłacić nim poprzednią pożyczkę.

Źródło: „Krakowski Rynek Nieruchomości" nr 5/2006 | 2006-02-27

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

Prezenter inwestycji

 

 

Super Oferta

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Płaza (woj. Małopolskie) 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na wynajemkamienice poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na wynajemdomy na wynajem powiat Skarżyskidomy na wynajem powiat Świdnickidomy na wynajem gmina Goleszówmieszkania na sprzedaż gmina Lubaczówdomy na wynajem w Myszkachdomy na wynajem w Byczeniudomy na wynajem w Chodowie

Deweloperzy

);