Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Rekordowa kwota na budowę dróg

2009-12-28

Rekordowa kwota na budowę dróg

Kwota przeznaczona na nowe drogi w przyszłym roku jest aż o 14 mld zł wyższa niż w 2008 r.

Kwota przeznaczona na nowe drogi w przyszłym roku jest aż o 14 mld zł wyższa niż w 2008 r. – donosi „Dziennik Gazeta Prawna”.
 
Jak czytamy dalej, w przyszłym roku rząd zamierza przeznaczyć na budowę dróg rekordowe 31,3 mld zł. W 2011 r. kwota też ma być imponująca – 23 mld zł. Długość odcinków autostrad, które zostaną oddane w przyszłym roku, jednak nie zaimponuje – zauważa gazeta. Po konflikcie drogowców z austriackim wykonawcą odcinka autostrady A4 prowadzącego do granicy czeskiej liczba kilometrów przewidzianych do oddania spadła do 30,1 km. Dużo lepiej wygląda sytuacja, jeśli chodzi o rozpoczynanie nowych budów. Rząd chce ruszyć z 711,8 km dróg ekspresowych i 536,4 km autostrad.

Rozpocznie się m.in. budowa nowego wyjazdu z Warszawy na Kraków czy zachodniej obwodnicy Poznania. W I kwartale zaczną się też prace przy kolejnym odcinku autostrady A4 na wschód, z Krakowa do Tarnowa, prowadzone będą też pełną parą prace nad ostatnim odcinkiem autostrady A2, z Nowego Tomyśla do niemieckiej granicy – wylicza dziennik.

 

Źródło: „Dziennik Gazeta Prawna” 24.12.2009 | 2009-12-28

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianędomy na wynajemmieszkania na zamianęlokale użytkowe na wynajem powiat Strzyżowskidomy na sprzedaż powiat Kamiennogórskimieszkania na wynajem gmina Dzikowiecdomy na sprzedaż gmina Olszankamieszkania na wynajem w Skokumiemieszkania na wynajem w Mirosławicachdomy na sprzedaż w Teodorowie

Deweloperzy

);