Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Rekord pobity

2011-12-15

Rekord pobity

W 2011 r. oddano od użytku 205,5 km autostrad i 62,2 km dróg ekspresowych.

Z opublikowanego przez GDDKiA podsumowania roku wynika, że na inwestycje drogowe w 2011 r. zostało wydane 26,4 mld zł – suma ta stanowi rekord dotychczasowych rocznych bilansów.

W kończącym się roku oddano do użytku 267,7 km nowych dróg szybkiego ruchu (205,5 km autostrad i 62,2 km dróg ekspresowych). Ponadto w budowie i przebudowie jest 1323 km dróg krajowych, trwają prace przy budowie 580 km autostrad oraz 743 km dróg ekspresowych i obwodnic.

GDDKiA potwierdziła również, że do czerwca 2012 r. nie uda się zapewnić pełnej przejezdności autostrady A1 na odcinku Kowal-Czerniewice oraz autostrady A4 na odcinkach Tarnów-Korczowa i Bochnia-Wierzchosławice. Takie zagrożenie występuje także na odcinkach A1 Kowal-Stryków, Świerklany-Gorzyczki oraz A4 Wierzchosławice-Krzyż. Pozostałe odcinki są realizowane zgodnie z planem.

Źródło: KRN.pl | 2011-12-15

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na wynajemdomy poszukiwane do wynajęciadziałki na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Tomaszowskilokale użytkowe na wynajem powiat M. Jastrzębie-Zdrójdomy na sprzedaż gmina Strzyżówdomy na wynajem gmina Chybiemieszkania na wynajem w Kosowie Ruskimmieszkania na wynajem w Chęcinachmieszkania na wynajem w Wojciuliszkach

Deweloperzy

);