Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Rekompensata dla Krakowa

2012-02-17

Rekompensata dla Krakowa

Prezydent Krakowa został zaproszony do udziału w pracach Komitetu ds. Koordynacji Organizacji Euro 2012.

Prezydent Krakowa, Jacek Majchrowski został zaproszony przez Premiera Donalda Tuska do udziału w pracach Komitetu ds. Koordynacji Organizacji Euro 2012. Oznacza to, że Kraków, w którym nie odbędzie się żaden mecz mistrzostw, będzie traktowany jako współorganizator turnieju.

W skład komitetu pod przewodnictwem Minister Sportu i Turystyki Joanny Muchy wchodzą m.in. szefowie kluczowych dla organizacji mistrzostw resortów, wojewodowie, prezydenci miast organizatorów Euro 2012.

Komitet ma koordynować działania wszystkich podmiotów zaangażowanych w przygotowanie do Euro 2012, zarówno przed, jak i podczas samego turnieju.

Źródło: KRN.pl | 2012-02-17

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na zamianękamienice poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe do kupieniadomy na sprzedaż powiat Opolskilokale użytkowe na wynajem powiat Łukowskimieszkania na wynajem gmina Włocławeklokale użytkowe na sprzedaż gmina Świebodzinmieszkania na sprzedaż w Błockumieszkania na sprzedaż w Marysiniemieszkania na sprzedaż w Obózek

Deweloperzy

);