Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Ręka na pulsie

2011-06-27

Ręka na pulsie

Nowym prezesem Instytutu Analiz Monitor Rynku Nieruchomości został Piotr Krochmal. Chce on sukcesywnie zwiększać zasięg badań.

Podczas walnego zgromadzenia Instytutu Analiz Monitor Rynku Nieruchomości na stanowisko prezesa został wybrany Piotr Krochmal. W skład zarządu weszli również: dotychczasowy prezes Krzysztof Bartuś, Katarzyna Puterko z Wrocławia oraz Maja Bogdani i Jarosław Czerski z Krakowa.

Nowy prezes MRS jest doświadczonym analitykiem, rzeczoznawcą majątkowym i pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Jest również jednym z założycieli instytutu i autorem licznych raportów dotyczących rynku nieruchomości w Polsce. Specjalizuje się szczególnie w analizach i wycenach inwestycji deweloperskich.

W najbliższych latach prezes chce doprowadzić do powiększenia zasięgu badań. W tym roku powstał, drugi po Wrocławiu, regionalny oddział MRN w Warszawie. W stolicy Dolnego Śląska odbędzie się kolejna konferencja organizowana przez instytut. 29 września w hotelu Campanille specjaliści z całej Polski będą dyskutować nad tematem „Wzrost, stagnacja czy druga fala kryzysu?”.

Źródło: KRN.pl | 2011-06-27

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na wynajemdziałki do kupieniadomy poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na wynajem powiat Śremskidomy na wynajem powiat Krapkowickidomy na wynajem gmina Czerwieńsklokale użytkowe na wynajem gmina Pilawadomy na sprzedaż w Wola Łagiewnickadomy na sprzedaż w Wierzchucinie Królewskimmieszkania na wynajem w Trypucie

Deweloperzy

);