zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Mazowieckie

Sortuj:
Mieszkanie Warszawa 42.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 42.70m2

Żoliborz 2 pokoje· piętro: 8 · 42.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 735 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 42.70m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzk4L2IyLzAxOThiMjRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 48.00m2

Wawer 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

670 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 958 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 48.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 93.02m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 93.02m2

Mokotów/Służewiec, ul. Puławska 4 pokoje· piętro: 2 z 4 · 93.02 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 820 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 566 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 93.02m2
Puławska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 98.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 98.00m2

Wola/Odolany, ul. M. Kasprzaka 4 pokoje· piętro: 12 z 12 · 98.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 940 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

30 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 98.00m2
M. Kasprzaka
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 113.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 113.00m2

Ursynów/Kabaty, ul. Przy Bażantarni 4 pokoje· piętro: 1 z 5 · 113.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 690 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 113.00m2
Przy Bażantarni
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjhmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 63.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 63.20m2

Ursynów, ul. Koncertowa 3 pokoje· piętro: 7 z 10 · 63.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

795 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 579 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 63.20m2
Koncertowa
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyY2ViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 54.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 54.00m2

Mokotów/Służewiec, ul. Cybernetyki 2 pokoje· piętro: 7 z 7 · 54.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 070 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 815 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 54.00m2
Cybernetyki
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjhlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 58.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 58.00m2

Wola, ul. Deotymy 3 pokoje· piętro: 7 z 7 · 58.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 249 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 550 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 58.00m2
Deotymy
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjhjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 68.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 68.00m2

Bielany/Chomiczówka, ul. B. Głowackiego 4 pokoje· piętro: parter z 8 · 68.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 853 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 68.00m2
B. Głowackiego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 77.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 77.00m2

Ursus/Skorosze, ul. Ryżowa 3 pokoje· piętro: 6 z 7 · 77.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 571 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 77.00m2
Ryżowa
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Otwock 49.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Otwock 49.00m2

Ługi 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 49.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Otwock

brak oceny

579 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 816 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Otwock 49.00m2

Otwock,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 24.25m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 24.25m2

Ochota 1 pokoje· piętro: 1 z 3 · 24.25 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

598 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 660 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 24.25m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Serock 74.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Serock 74.00m2

3 pokoje· piętro: parter z 3 · 74.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Serock

brak oceny

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 135 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Serock 74.00m2

Serock,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 38.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 38.00m2

Targówek, ul. Wyszogrodzka 2 pokoje· piętro: 1 z 10 · 38.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 895 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 38.00m2
Wyszogrodzka
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kaputy 54.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kaputy 54.00m2

3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 54.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kaputy

brak oceny

639 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 833 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Kaputy 54.00m2

Kaputy,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 44.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 44.00m2

Wilanów 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 44.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 864 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 44.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 52.00m2

Wilanów 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 52.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 077 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 52.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 134.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 134.00m2

Bielany 4 pokoje· piętro: 3 z 4 · 134.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

3 215 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 993 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 134.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 38.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 38.50m2

Wola 2 pokoje· piętro: 1 z 9 · 38.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 410 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

36 623 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 38.50m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 140.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 140.00m2

Wilanów 5 pokoi· piętro: 4 z 4 · 140.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

4 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 571 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 140.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTFjXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 19.47m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 19.47m2

Praga Południe/Grochów, ul. J. Dwernickiego 1 pokoje· piętro: 2 z 4 · 19.47 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

399 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 544 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 19.47m2
J. Dwernickiego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 50.00m2

Praga Południe/Grochów, ul. J. Dwernickiego 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 980 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 50.00m2
J. Dwernickiego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 74.77m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 74.77m2

Mokotów, ul. Obrzeżna 3 pokoje· piętro: 5 z 5 · 74.77 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 495 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 995 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 74.77m2
Obrzeżna
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 47.00m2

Białołęka/Nowodwory, ul. Odkryta 2 pokoje· piętro: 6 z 6 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

685 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 574 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 47.00m2
Odkryta
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDk4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy