Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Real Estate Conference Euro 2012

2011-11-08

Real Estate Conference Euro 2012

16-18 listopada 2011 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Real Estate Conference.

Kolejna edycja sztandarowej konferencji organizowanej przez SKN Inwestycji i Nieruchomości odbędzie się 16-18 listopada 2011 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Tym razem uwagę zwrócono na organizacjię Mistrzostw Europy w piłce nożnej UEFA EURO 2012. Real Estate Conference jest poświęcone tematyce dotyczącej stanu przygotowań organizacji mistrzostw w odniesieniu do infrastruktury transportowej, hotelowej, handlowej i stadionowej oraz charakteru wydarzeń w trakcie rozgrywek i analizie przyszłości po EURO 2012.

Uczestnicy konferencji będą mogli dowiedzieć się w jaki sposób zarządza się obiektami sportowymi czy też o tym, jak powstawał Stadion Miejski w Poznaniu. Tegorocznymi prelegentami są przedstawiciele m.in. Szkoły Głównej Handlowej, Zespołu Doradców Gospodarczych "TOR", Deloitte, Krajowej Izby Sportu, Colliers International Poland, CB Richard Ellis czy Jones Lang LaSalle. Patronat medialny nad tym wydarzeniem objął portal KRN.pl.

Źródło: KRN.pl | 2011-11-08

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciahale i magazyny na wynajemmieszkania na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Przysuskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Gryfickimieszkania na sprzedaż gmina Wilczycemieszkania na sprzedaż gmina Jarosławdomy na sprzedaż w Iłówcumieszkania na sprzedaż w Pielgrzymowicachmieszkania na wynajem w Międzybrodziu Żywieckim

Deweloperzy

);