Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Raty kredytów w złotych wciąż spadają

2009-02-06

Raty kredytów w złotych wciąż spadają

Podczas gdy właściwie bez zmian pozostają raty kredytów zaciągniętych w obcych walutach, rata kredytu złotowego spadła o ok. 70 zł.

Podczas gdy właściwie bez zmian pozostają raty kredytów zaciągniętych w obcych walutach, rata kredytu złotowego spadła o ok. 70 zł – podaje „Gazeta Prawna”.

Na koniec ubiegłego tygodnia rata przykładowego kredytu hipotecznego w złotym (w wysokości 200 tys. zł na 30 lat), wyliczona przez Comperię, wyniosła 1277,32 zł. Jak czytamy dalej, rata we franku czy dolarze wyniosła właściwie tyle samo co tydzień wcześniej (maksymalny wzrost to 3 zł). Obecnie rata we franku szwajcarskim wynosi więc 1091,69 zł, a w dolarze 1171,42 zł.

Spadła natomiast rata kredytu hipotecznego w euro – dodaje dziennik. Oprocentowanie zmieniło się w ciągu tygodnia o 0,15 pkt proc., przy wzroście kursu spłaty jedynie o 0,04 zł. Stąd rata w euro wynosi obecnie 1182,06 zł.

 

Źródło: „Gazeta Prawna” 6.02.2009 | 2009-02-06

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na wynajemgaraże na wynajeminne nieruchomości do kupieniamieszkania na sprzedaż powiat Ostrołęckilokale użytkowe na wynajem powiat Wieruszowskidomy na wynajem gmina Łubnicemieszkania na wynajem gmina Kobierzycemieszkania na wynajem w Smuniewiedomy na sprzedaż w Wilczych Piętkachmieszkania na sprzedaż w Szymankowie

Deweloperzy

);