Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Raty kredytów stabilne

2009-02-23

Raty kredytów stabilne

W minionym tygodniu wysokość rat kredytów hipotecznych niewiele się zmieniła. Wpłynęło na to oprocentowanie oraz zmienny kurs spłaty.

W minionym tygodniu wysokość rat kredytów hipotecznych niewiele się zmieniła – donosi „Gazeta Prawna”. Wpłynęło na to oprocentowanie oraz zmienny kurs spłaty.

Zmiana tygodniowa przykładowego kredytu hipotecznego w złotym (w wysokości 200 tys. zł na 30 lat) wyniosła niecałe 8 zł. Jak czytamy dalej, na koniec tygodnia kurs spłaty dla kredytu hipotecznego we franku szwajcarskim i euro był niższy niż tydzień wcześniej, zmniejszyły się więc same raty – kolejno o prawie 14 zł i 25 zł, co dało raty w wysokości 1152,72 zł i 1221,88 zł. Jedyną ratą, jaka wzrosła, choć niewiele, była rata w dolarze – dodaje dziennik.

Źródło: „Gazeta Prawna” 20.02.2009 | 2009-02-23

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianęgaraże do kupieniakamienice do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Ząbkowickilokale użytkowe na wynajem powiat Olsztyńskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Lelislokale użytkowe na sprzedaż gmina M. Częstochowamieszkania na sprzedaż w Czempiniedomy na wynajem w Niedaszowiemieszkania na sprzedaż w Górze

Deweloperzy

);