Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Ratunek dla Zabłocia

2015-09-04

Ratunek dla Zabłocia

Inicjatywa SOS Zabłocie złożyła w Urzędzie Miasta petycję do prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego,

Inicjatywa SOS Zabłocie złożyła w Urzędzie Miasta petycję do prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego, w której apeluje o wprowadzenie korekty do projektów inwestycji, które mogłyby negatywnie wpłynąć na charakter Zabłocia. Osoby, które poparły petycję, uważają, że walorem tej części miasta jest jego postindustrialna zabudowa.

Aktualne plany inwestycyjne dotyczące Zabłocia obejmują budowę nowych bloków w miejscy dawnej fabryki Miraculum. Inwestycja ta wiąże się również z zamknięciem znanego wśród krakowian Klubu Fabryka. Sprawa została skierowana do Komisji Planowania Przestrzennego Rady Miasta.

Na razie radni zalecili zorganizowanie konsultacji z mieszkańcami tego rejonu Krakowa. Być może pod ich wpływem inwestor zdecyduje się na zmianę projektu inwestycji.

Źródło: KRN.pl | 2015-09-04

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na zamianękamienice na wynajemhale i magazyny na sprzedażmieszkania na wynajem powiat M. Radomdomy na sprzedaż powiat M. Płocklokale użytkowe na sprzedaż gmina Brokmieszkania na wynajem gmina Klimontówmieszkania na sprzedaż w Zatorzemieszkania na wynajem w Ryczowiemieszkania na sprzedaż w Brzozowo-Chrzczonach

Deweloperzy

);