Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Ratalny remont dróg

2012-03-28

Ratalny remont dróg

Gminy miejskiej Kraków nie stać na przeprowadzenie remontów dróg krajowych, wojewódzkich, powiatowych i gminnych.

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu wraz gminą miejską Kraków chcą naprawę 1450 km tras rozłożyć na lata 2012-2020. Magistratu nie stać bowiem na ich jednorazową modernizację, której łączny koszt oszacowano na 900 mln zł.

W gestii miasta leży budowa nowych oraz utrzymanie i remonty istniejących dróg krajowych, wojewódzkich, powiatowych i gminnych, których łączna długość przekracza 1450 km. Według obliczeń ZIKiT tylko na ich utrzymanie należałoby przeznaczyć ponad 65 mln zł rocznie. W tym roku w magistracie udało się zabezpieczyć ok. 6 mln zł na remonty nawierzchni ulic: Śląskiej, Batowickiej, Bieżanowskiej, płk. Dąbka i Tynieckiej.

Źródło: KRN.pl | 2012-03-28

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajemkamienice na sprzedażgaraże na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat Zamojskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Zambrowskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Jastrowielokale użytkowe na sprzedaż gmina Goworowodomy na wynajem w Krempnamieszkania na sprzedaż w Dzierzgoncedomy na sprzedaż w Wierśnie

Deweloperzy

);