Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

PZPN w nowej odsłonie

2011-08-04

PZPN w nowej odsłonie

Późną jesienią 2013 r. ma powstać nowa siedziba PZPN. Podpisano umowy na wykonanie i budowę obiektu w Wilanowie.

Późną jesienią 2013 r. ma powstać nowa siedziba PZPN. Podpisano umowy na wykonanie i budowę obiektu w Wilanowie. Projekt architektoniczny wykonało Konior Studio, a Warbud SA ma zająć się budową biurowca z garażem podziemnym oraz towarzyszącej mu infrastruktury.

Biurowiec ma stanąć przy zbiegu ul. Sobieskiego i al. Wilanowskiej. Formą ma nawiązywać do stadionu piłkarskiego. Zadbano o reprezentacyjność obiektu, w którym lobby wejściowe ma łączyć krajobrazowy charakter z przestrzeniami biurowymi. Uwagę ma zwracać dynamiczna ściana z wertykalnym ogrodem.

Według planów w środku znajdzie się obszerny hol z recepcją, restauracja z bufetem, sala audytoryjna z zapleczem i foyer, strefa ekspozycyjna i wypoczynkowa, która ma być połączona przestrzennie z częścią publiczną. Zadbano o elastyczność w aranżowaniu strefy biurowej, zaprojektowano sale wielofunkcyjne i zaplecze socjalne oraz strefę VIP. Zarząd ma zająć najwyższą kondygnację budynku.

Powierzchnia całkowita wyniesie 11 128 m kw., a taras na ostatniej kondygnacji zajmie 713 m kw. W sumie kondygnacji ma być siedem: trzy pod ziemią i cztery na powierzchni. Termin na zrealizowanie umowy „zaprojektuj i wybuduj” wynosi 27 miesięcy od podpisania umowy, które miało miejsce 2 sierpnia. Koszty nie zostały podane przez żadną ze stron.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-08-04

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na wynajemkamienice na sprzedażdziałki na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Kraśnickilokale użytkowe na wynajem powiat Chrzanowskimieszkania na wynajem gmina Debrznolokale użytkowe na wynajem gmina Czarnadomy na sprzedaż w Różańcudomy na wynajem w Kolanowomieszkania na wynajem w Bednarach

Deweloperzy

);